Szanowni Klienci/Dostawcy

W gąszczu różnorakich, otaczających nas zewsząd informacji bardzo trudno jest wyselekcjonować rzetelne firmy przykładające dużą wagę do jakości obsługi klienta. W naszym przypadku najlepszą REKOMENDACJĄ jest fakt polecania naszej Firmy przez klientów zadowolonych ze współpracy z nami. Nie wszyscy jednak odwiedzający naszą stronę mają możliwość zapoznania się z REKOMENDACJAMI wielokrotnie już wystawianymi dla naszej Firmy.

Zwracamy się zatem z prośbą do wszystkich Klientów/ Dostawców zadowolonych ze współpracy z nami o umieszczanie swojej opinii na naszej stronie internetowej. Choć nie jest to obowiązkowe będziemy wdzięczni za podanie swoich prawdziwych danych oraz jeśli to możliwe adresu e-mail aby Państwa opinie były jak najbardziej wiarygodne. Dołóżmy wspólnie wszelkich starań, aby klienci mieli możliwość wyboru rzetelnej i sprawdzonej Firmy. Jako zadowoleni klienci Państwo mieliście to szczęście...... dajmy zatem szansę innym.


Twoje dane: jako klienta
Imie i nazwisko lub nazwa firmy:
Miejscowość:
Email:
Data rozpoczęcia współpracy: Miesiąc: Rok:
Treść referencji
Twoje dane: jako dostawca
Nazwa firmy:
Miejscowość:
Email:
Przedmiot współpracy:
Data rozpoczęcia współpracy: Miesiąc: Rok:
Treść referencji

Firma "Klucz i Dom" Nieruchomości Sp z o.o. zastrzega sobie prawo weryfikacji referencji oraz danych zawartych w powyższym formularzu.Obraźliwe i niecenzuralne wypowiedzi zawarte w treści nie będą publikowane. Umieszczenie REKOMENDACJI na stronie może potrwać do 48 godzin.